wiredup.eu - Masz pytanie? Napisz do nas!
 

 
 
top
Pozycjonowanie
Na koszt pozycjonowania wpływa wiele czynników takich jak konkurencyjność na daną frazę, jej popularność i czas potrzebny do zrealizowania zlecenia. Dlatego też aby ustalić cenę za wypozycjonowanie strony prosimy o kontakt za pomocą formularza dostępnego z lewej strony strony, załączając takie informacje jak:

· Adres strony www
· Słowa kluczowe/frazy

Zanalizujemy sytuacje i skontaktujemy się z Państwem. Przedstawimy przewidywane koszty i porównamy popularność podanych przez Ciebie słów kluczowych. Następnie po zaakceptowaniu warunków współpracy zoptymalizujemy Twoją stronę WWW i przystąpimy do pracy nad pozycją. Pożądane efekty naszej pracy będą widoczne po okresie który zależny jest od konkurencyjności na daną frazę - zazwyczaj 3-8 tygodni, w trudnych przypadkach może zając nawet 4-6 miesięcy. Nasi Klienci płacą tylko za okres gdy żądana pozycja jest zdobyta i utrzymywana.

Punkty w Systemach Wymiany Linków (SWL)
Jeżeli posiadasz doświadczenie w pozycjonowaniu możemy udostępnić część naszego zaplecza stron poprzez sprzedaż punktów w systemach wymiany linków dynamicznych lub statycznych. Poniższa tabelka przedstawia cenę netto za tysiąc punktów w danym systemie wymiany linków i minimalną ilość jaką można wynająć na okres jednego miesiąca. W sprawie większych ilości punktów (zakup powyżej 500zł) możemy umówić się na niższe ceny.System wymiany linkówCena za 1kMinimalna ilość do wynajęcia
Livelink.pl2zł50k
Gotlink.pl0,80zł100k
Link-vault.com10zł10k
bottom
2019 Wired-Up All rights reserved. Design: Freelancer